אודות ליאת קסטיאל מעצבת פנים

היי, אני שמחה שהגעת לאתר שלי.

שמי ליאת קסטיאל- מעצבת פנים, אוהבת עיצוב וחיה אותו ביום יום. מומחית בעיצוב הבית והעסק.

 

שילוב של מספר דברים הביא אותי לעצב וללוות בעלי בתים ועסקים:

הראשון, אני אוהבת עיצוב. חיה עיצוב ביום יום. למרות שסיימתי לימודי חשבונאות ותואר ראשון במנהל עסקים, ועסקתי כשני עשורים בתחום הכספים ומערכות מידע בשתי חברות מזון מהמובילות במשק, הגשמתי חלום לפני יותר מעשור ואני בוגרת לימודי עיצוב פנים בטכניון. ממשיכה ללמוד ולהתעדכן בכל רגע נתון בחידושים ובטרנדים עיצוביים בשוק. קוראת ספרות מקצועית, אתרי אינטרנט ומומחים מכל העולם בתחום התכנון והעיצוב. 

אני עצמאית, בעלת סטודיו לעיצוב פנים ובכוונתי לעסוק בתחום ככל הנראה לתמיד.

השני,  אני אוהבת לתכנן ולעצב. מגיל צעיר מאוד ולאורך שנים עשיתי זאת וכעת שמחה לתכנן ולעצב עבור אלה המעוניינים ואף ירוויחו מכך בבית ובעסק שלהם.

השלישי,  אני אוהבת לראות אנשים שמחים ומאושרים,  במיוחד כאלה שפועלים לשנות ולשפר את איכות חייהם. זה עושה לי טוב.

אני רוצה לעזור לבעלי בתים ועסקים       

מפני שהעניין והאתגר הניצבים בפניי לאורך פרויקט תכנון ועיצוב עם אנשים פרטיים מספקים לי אנרגיות והתרגשות אדירה. לדעת שאני הולכת להוביל וללוות אנשים להגשמת החלום שלהם, לשינוי לטובה בסביבת החיים  שלהם ובדבר הכי יקר לליבם- בבית ובעסק שלהם, גורם לי סיפוק רב ואושר גדול!

הידע לעזור לכם בתכנון הבית או העסק שלכם

נצבר מכך שעשיתי זאת כאשר ליוויתי משפחות רבות במסגרת בניית בית חדש, שיפוץ בית, רכישת דירה חדשה מקבלן, ביצוע שינויים בדירה, הלבשת בתים, תכנון עסק ועוד.

אני ממשיכה בעשייה מידי יום בסטודיו הפרטי שלי ואני עושה את זה עם לקוחות שאני מלווה במהלך פרויקטים של בנייה ושיפוץ, בדרך הנכונה לעיצוב המושלם עבורם.

מביאה ללקוחותיי את החידושים והטרנדים העיצוביים מביקוריי בתערוכות עיצוב בארץ ובעולם.

שמתי לי למטרה בעזרת העיצוב שלי להפוך את חייהם של לקוחותיי לטובים יותר. לשנות את הסביבה בה הם חיים ועובדים ליפה ומעוצבת לצד פונקציונלית ונוחה,  ובכך לגרום להם להיות מאושרים יותר.

ובנוסף לעיצוב

אני גם אמא לשני אוצרות מיוחדים: חייל ומתבגרת וזוגתו של איש אהוב. יש לנו כלבת מלטז קטנה ומתוקה וגינה פורחת שאני אחראית על טיפוחה(: אני אוהבת לצעוד מוקדם בבוקר לאורך הים, לנשום את האוויר הנקי, ליהנות מקרני היום הראשונות ולהתמלא באנרגיות ובהשראה להמשך יום מלא בעשייה, אנשים, תכניות ועיצובים.

שנמשיך לעצב בתים מאושרים!

 ליאת קסטיאל

תפריט נגישות