תכנון ועיצוב חנות

הילה, בעלת החנות פנתה אליי לאחר שקיבלה בפייסבוק המלצות עליי.
בשיחת טלפון היא הציגה את עצמה ואת הפרויקט, אמרה שהלו"ז צפוף וביקשה להיפגש..
נפגשנו לאחר יומיים במקום המיועד לחנות (עד אז סניף בנק), ותוך 5 דקות של שיחה הילה אמרה לי: אותך אני רוצה! בואי נסגור! תעשי מה שנראה לך, אני לא מתערבת בכלום, את תנהלי את הפרויקט, תבחרי חומרים, תעצבי ותעבדי מול בעלי המקצוע. אני אוהבת את כל מה שאמרת, התחברתי אליך אני לא צריכה יותר".. " רק תעמדי בתקציב (מוגבל) ובלוחות זמנים צפופים ביותר- החנות צריכה להיות מוכנה תוך חודש ימים! (כשבמהלכם כל חגי תשרי…)"
הפרויקט כלל: עבודה ותיאום מול הנהלת הביג, קבלני עבודה ויועצים : יועץ קונסטרוקציה, יועץ כיבוי אש, קבלן חשמל, תקשורת ואבטחה. תכניות אדריכליות לחנות: תכנית הריסה ובנייה, תכנית הנמכות תקרה , תכנית תאורה וחשמל, תכנית ריהוט, תכנית העמדת ריהוט, תכנית מסגרות ועוד. בחירת ריצוף, תאורה, מציאת חומרים, ספקים וחלופות למידוף הרב בחנות שיעמדו בתקציב המצומצם וידברו בשפת עיצוב אחידה עם מה שרצינו לשדר ללקוחות.
העבודה מול הילה ומול הספקים השונים התנהלה תוך שיתוף פעולה מלא והרמוני ועם חברויות שנוצרו לאורך הדרך, בצורה מקצועית, נעימה ומפרגנת. הילה פתחה את החנות בזמן שתכננה, החנות יפה ונגישה לכולם וגורפת פידבקים רבים מקהל הלקוחות.

תפריט נגישות