הום סטיילינג (הלבשת הבית)

באמצעות הום סטיילינג ניתן לעצב את הבית או העסק בצורה אסתטית, יפה ומרשימה מבלי לבצע שינוי מהותי בתכנון הקיים או בחלוקת החללים הקיימת.

ליאת היקרה אין בפינו מספיק מילים להודות לך על הליווי הצמוד ועל השינוי המהמם שנעשה בבית ועל שינויים נוספים שעוד יבואו. כל בית זקוק לריענון ולשיפוץ ובשיפוץ הנוכחי החלטנו להיעזר במעצבת פנים ולצערנו הניסיון עם המעצבת הראשונה ששכרנו היה ניסיון אומלל וחזרנו לנקודת המוצא ושוב התחלנו בחיפוש אחר מעצבת פנים והפעם את הגעת. החיבור ביננו היה מיידי, הקשבת לנו בקשב רב, הבנת אותנו, הצלחת להבין מה אנחנו רוצים שיהיה בבית ובעיקר איך אנחנו מדמיינים אותו. עשית את שיעורי הבית, החיפוש אחר הקרמיקה מעולם לא היה כל כך פשוט ואפילו מהנה. הבית לבש צורה חדשה, נפתחו החלונות, הוחלפה דלת כניסה נוסף אור לבית וזכינו לבונוס, חידשנו את הגינה. כל אורח שהיה בבית נדהם למראה השינוי המרענן של הבית, לא להאמין שמדובר באותו בית. תודה לך על הזמן שהשקעת במחשבה על כל פרט קטן, שלא ויתרת על שינויים בבית כשאנחנו היססנו. זכינו לעבוד עם מעצבת מוכשרת, מקצועית עם אישיות כובשת. אין לנו ספק שעוד נמשיך לעבוד איתך, הרי יש עוד קומה..... 🙂 ​

בכל שאלה, ייעוץ והכוונה ניתן ליצור עימי קשר 

  מהו הום סטיילינג?

  תהליך הום סטיילינג יכלול פגישת ייעוץ להגדרת השינויים הנדרשים בחללים המתוכננים לעיצוב, החלטה משותפת על קונספט עיצובי, בחירת פלטת צבעים, מסגרת תקציב, תכנית העמדת ריהוט, ימי קניות מרוכזים לקנייה של רהיטים, גופי תאורה, חיפויים, טקסטיל ופריטים משלימים. במידת הצורך הכנת תכניות ריהוט/נגרות מיוחדות.
  בסיום העבודות ולאחר שכל הפריטים שרכשנו סופקו, ליווי של ההתקנות וארגון הבית מחדש לחלל הרמוני ומעוצב.

  היקפי העבודה משתנים מבית לבית בהתאם לצרכים, ויכולים לכלול גם שינויים קטנים בתאורה, חשמל, חיפויים ,קירות, אך הם אינם מצריכים יציאה מהבית לצורך העבודה.
  שירות הום סטיילינג מתאים גם לדירות, בתים שכורים, חנויות ומשרדים.

  מעוניינים?
  צרו קשר ויחד נצא לדרך.

  קצת עלי

  היי, כאן ליאת קסטיאל.

  גם אם עד היום לחיות ולעבוד בחלל מעוצב היה בגדר חלום עבורך, אני כאן לעזור לך להגשים אותו.
  להפוך את הבית לחלל פרקטי, עוטף ויפה ואת העסק למקום מזמין, פונקציונלי ועדכני.
  בעזרת תכנון ועיצוב מדויק יהיה לך בית שמרגש להתעורר בו כל בוקר וכיף לחזור אליו כל פעם מחדש,  וכמובן עסק עם חלל מזמין ומעוצב שמושך קהל לקוחות והופך אותו לרווחי יותר.

  לקוחות ממליצים

  בכל שאלה, ייעוץ והכוונה ניתן ליצור עימי קשר 

   תפריט נגישות