תכנון ועיצוב פנים

"כל נשמה בונה לעצמה בית;
ומעבר לבית – עולם; ומעבר לעולם – שמים.
דע אפוא, שהעולם קיים למענך;
בנה, לפיכך, את עולמך שלך".

(ראלף וולדו אמרסון)

לליאת היקרה האישה , המעצבת, והחיוך תודה שעזרת לנו להיות מעוצבים ויפים יותר תודה שהכלת את כל ההתלבטויות ושמרת על שלום בית... הכל בתיבול חיוך ונועם לווי אישי מחבק וחם (לא נשכח איך עיצבת מחדש חנויות רהיטים רק שנראה איך זה נראה ממש!!!!) תהליך של עיצוב מחדש זה קצת כמו לידה את בתוך תהליך ההיריון הלא פשוט ולא יודעת מה ואיך יצא . את ידעת איך יצא ואכן היצירה הייתה מהממת ,אנחנו זוכים לשלל מחמאות בזכותך והכי חשוב התהליך היה פשוט וקל בזכותך.("הריון עיצוב כייפי") אז תודה שאת את בזכות האישיות והמקצועיות גם יחד.

אני מזמינה אתכם ליצור קשר ולהתחיל בהגשמת החלום שלכם

  הסטודיו מתמחה בתכנון ועיצוב פנים של דירות, בתים פרטיים וחללים מסחריים.

  בין אם אתם בונים בית חדש, קונים דירה מקבלן או עומדים בפני שיפוץ עסק או בית קיים, תכנון ועיצוב נכון יהפכו כל חלל לחלל פונקציונלי, אסתטי, שישקף את הבחירות והסגנון העיצובי שלכם ויהפוך עבורכם לעיצוב נוכח ומשפיע לטובה על אורח חייכם. כמו שרציתם, כמו שנכון לכם.

  שירות זה הינו תהליך מלא של תכנון ועיצוב פנים הכולל ליווי מקצועי לביצוע פרויקט החל משלב גיבוש הרעיון ועד לסיום העבודות ואכלוס.

  תהליך העבודה כולל:

  בפגישה זו נגדיר את הפרויקט ונדבר על הרצונות והצרכים שלכם בפרויקט. נדון על הסגנון העיצובי הרצוי ועל בעיות שיש לפתור בעזרת העיצוב, וכן על מסגרת התקציב.

  לאחר מדידת החלל ושרטוט תכניות, אציג בפניכם כ-3 סקיצות סופיות שעונות על כל הדרישות שלכם, ובהן כל המידע על התכנון העתידי – החל בחלוקת החלל ועד למיקום הרהיטים. יחד נבחר את הסקיצה המועדפת שתהווה בסיס לתכניות סופיות לביצוע. (לעיתים האופציה המועדפת הינה שילוב של אלמנטים מהסקיצות השונות שהצגתי בפניכם).

  על סמך הסקיצה הנבחרת נגזרות תכניות עבודה לביצוע וכתב כמויות לקבלנים. תכניות העבודה כוללות: תכנית הריסה ופירוק, בנייה, חשמל ותקשורת, תאורה, מים וסניטציה, ריצוף וחיפויים, אלומיניום, נגרות, גבס וכו'. שלב זה חשוב לצורך הבנת עלויות הפרויקט ובחירת בעלי מקצוע.

  על סמך הסגנון העיצובי הנבחר, הצרכים והתקציב אני מלווה אתכם לחנויות ויחד אנחנו בוחרים את החומרים והפריטים שירכיבו את הבית – ריצוף וחיפוי, ברזים וכלים סניטריים, מטבח, גופי-תאורה, טקסטיל וריהוט משלים.  הפגישות ממוקדות, מהנות מאוד והחלטיות.

  אני מבקרת באתר כדי לוודא שהתכניות יוצאות לפועל במדויק וכדי לתת פתרון במידה ובעיות צצות במהלך הפרויקט.

  אני מלווה אתכם בהלבשה הסופית של הבית – בקנייה של אקססוריז, אמנות, תליית וילונות והעמדה של הריהוט והפריטים המשלימים בחלל על פי התכניות.

  קצת עלי

  היי, כאן ליאת קסטיאל.

  גם אם עד היום לחיות ולעבוד בחלל מעוצב היה בגדר חלום עבורך, אני כאן לעזור לך להגשים אותו.

  להפוך את הבית לחלל פרקטי, עוטף ויפה ואת העסק למקום מזמין, פונקציונלי ועדכני.

  בעזרת תכנון ועיצוב מדויק יהיה לך בית שמרגש להתעורר בו כל בוקר וכיף לחזור אליו כל פעם מחדש,  וכמובן עסק עם חלל מזמין ומעוצב שמושך קהל לקוחות והופך אותו לרווחי יותר.

  לקוחות ממליצים

  אני מזמינה אתכם ליצור קשר ולהתחיל בהגשמת החלום שלכם

   תפריט נגישות