חגיגות בת מצווה, החלטות משכילות ומה שביניהן.

תם ונשלם החלק השלישי של חגיגות בת המצווה לאורי..

אז חזרנו מחופשה משפחתית מוצלחת באיטליה ומגיחה קצרה לספרד.

שבועיים וחצי של עיירות מרהיבות, נוף עוצר נשימה, אנשים טובים, אוכל טעים (בעיקר בספרד) מלא כבישי אגרה (איטליה), אגמים מדהימים!, נסיעות ארוכות, עלייה ברכבלים, ירידה ברכבת הרים, ובעיקר זמן של התנתקות מהיום יום ורגעים של ביחד, עם מאיר והילדים…

במזל טוב הבת שלנו אורי הגיעה למצוות בחודש מאי. לציון המאורע בחרנו הפעם לחגוג בארבעה חלקים ולא באירוע אחד גדול. הבחירות שלנו לחגיגות בת המצווה היו: שבת אינטימית בביתנו עם המשפחה הקרובה, מסיבת בת מצווה נפרדת לילדי הכיתה, טיול בת מצווה משפחתי משמעותי לאיטליה והדובדבן שבקצפת: הופעה של הזמרת האהובה על אורי, מי אם לא אריאנה גראנדה.

החלטה זו היתה לכולנו משתלמת במיוחד, כי יכולנו לשלב הכנות וחגיגות עם עבודה ולימודים, וחופשה מוצלחת ברוגע ונחת. זכינו ברגעים נפלאים עם כל המשפחה בשבת, במתן תשומת לב לכל אחד ואחת.. בטיול קסום בו מאוד נהנינו.. מבונוס מטיול קסום- הפתעה לילדים וטיסה מאיטליה לספרד (במקום לחזור הביתה), לביקור של חמישה ימים עם סבא וסבתא וממפגש בהפתעה עם הדוד ובני הדודים מאמריקה, בספרד כמובן..

ומה בעצם ההחלטה שלנו מזכירה לי? שלעיתים אנחנו כ"כ רוצים לעשות שינויים בבית, בחיים שלנו… אנחנו חולמים על דברים שנראים לנו כ"כ גדולים ומשמעותיים, ואז לרוב דוחים אותם, או חוששים מלהוציא אותם לפועל ובסוף מוותרים על החלומות שלנו, גדולים כקטנים. במקום לעצור לרגע, לפרוט את הרצונות והאפשרויות שלנו, לנסות לצאת מהקופסא ולבחור אפשרות ריאלית שנוכל לעמוד בה ותענה גם על הרצון שלנו וגם על האפשרות בפועל לקיימו.

וזה מחזיר אותי לשיחות עם לקוחות שלי, שנורא רוצים לעשות שינוי בבית כי נמאס להם והם חייבים להרוס הכל ולבנות מחדש (לדבריהם).. ואז לאחר שאני מתחקרת ושואלת אותם שאלות שונות ולומדת על הצרכים שלהם, הם בעצם מבינים שלא חייב ישר להרוס ולבנות.. שלא תמיד הפתרון הוא למחוק את מה שיש וליצור הכל מחדש.. שלא הכל שחור או לבן.. שישנם פתרונות לכל דבר ודבר.. ותמיד צריך למצוא ולהתאים להם את המסלול שנכון עבורם.. שלא חייב לצאת מהבית ולמצוא חלופה לדיור.. אפשר לעצב ולהלביש מחדש בימים ספורים בהתאם למה שנדרש. ולרוב כשאין שינויים שמצריכים הריסה/בינוי מחדש, הכל נעשה תוך כדי ומהר ממש..

אז אם גם אתם רוצים להתחיל להגשים חלומות בבית כבר עכשיו ממש ולהישאר בו בזמן תהליך הלבשתו ועיצובו מחדש כנסו ללינקים המצורפים, בחרו את חבילת העיצוב שמתאימה לכם והשאירו פרטים לתיאום השירות.

http://bit.ly/2YGka5v  יום רכישות ממוקד.

http://bit.ly/2Li0vD8   הום סטיילינג (הלבשת הבית).

 

ומה עם החלק הרביעי של חגיגת בת המצווה אתם בוודאי שואלים?

אשתף אתכם אודותיו בחודש הבא..

מחכה לשמוע מכם, ליאת.

 

 

מחשבה 1 על “חגיגות בת מצווה, החלטות משכילות ומה שביניהן.”

כתיבת תגובה

תפריט נגישות