תינוק חדש במשפחה

מכירים את ההילה הזאת עם היוולדו של תינוק חדש? (למי שלא- מאחלת שבקרוב ת/יכיר)..

זאת תחושה מסוג התחושות שמלוות אותנו בחיים ושלעולם לא נשכח..

אני זוכרת שכשילדתי את נעם, בני הבכור, לפני למעלה מ-15 שנים, הייתה התרגשות באוויר, אופוריה.. הכל היה ראשוני וחדש.

פעם ראשונה לידה בניתוח לא פשוט, פעם ראשונה שאני אמא, אוחזת בילד שלי.. והפעם הראשונה כשמגיעים הביתה מבית החולים (לאחר 10 ימים..), מניחים את האוצר הקטן בעריסה היפה שחיכתה לו עם מצעים בהירים רכים ונעימים, עם ריח מרכך של תינוקות (אין עליו עד היום) ואז, אז הבית כולו לובש הילה! הבית מתמלא ביצור קטנטן שגורם לכולנו (הורים, סבא וסבתא, דודים, בני דודים) להתמלא באושר ובתחושה המיוחדת שמרחפת באוויר, בהילה..

ורק לפני כחודשיים נולד לנו תינוק חדש במשפחה.. לגיסתי וגיסי היקרים נולד נכד ראשון, דניאל..

אושר והתרגשות ומלא אור ושמחה בלב נכנסו שוב למשפחה הגרעינית והמורחבת כולה.

לראות את ההורים הצעירים והמקסימים עם ילדם הבכור, את סבא וסבתא עם נכד ראשון ואת סבא רבא וסבתא רבתא עם נין ראשון- זה פשוט מרגש ומאוד משמח!!

לקבל בבוקר בקבוצת הווטסאפ המשפחתית תמונה עם חיוך כובש של קטנצ'יק מהמם גורם לך לחיוך מרוח על הפנים למשך כל היום, זה קסם.

ולידות בכללי הן דבר מרגש.. הן סיום של תהליך (היריון), אבל התחלה של מערכת יחסים הדדית ומחייבת לכל החיים. התחלה של גידול, חינוך והקניית חום, אהבה, ערכים, בטחון וכל מה שמשתמע מכך.. ולמה אני משתפת אתכם בכל הטוב הזה? כי בדיוק קיבלתי מלקוחה יקרה שלי מכתב תודה על תהליך של עיצוב והלבשת הבית שעברנו יחד, והיא תיארה אותו כל כך יפה ומדויק והשוותה אותו לתהליך של היריון ולידה..

הרהרתי במכתב התודה שלה, שגרם לי לדמוע מאושר- מודה! וחשבתי לעצמי כמה משמעותי לכל לקוח שלי לעבור ולחוות תהליך של תכנון ועיצוב. הרי באמת שאפשר לראות זאת כתהליך של לידה: נולד ונוצר משהו חדש, משהו שאנחנו מתחברים אליו.. משהו שהיינו חלק בלתי נפרד מהתהליך שלו.. תוצר שמשקף אותנו.. את האהבות, הצרכים, הערכים והרצונות שלנו.. אנחנו יוצרים מציאות חדשה, שפה חדשה.. לעיתים זה חלום שמתגשם ואנחנו מקבלים בית שתמיד חלמנו עליו, לעיתים זאת לידה שאתה חש שיצרת משהו משלך, משהו שהוא אתה או חלק ממך..

והכי חשוב, אני נוהגת תמיד להנחות את הלקוחות שלי לחיות, לעשות ולהיות אתה!! עם האמת שלך, האהבות שלך, הצרכים שלך, המשפחה שלך והבית שלך!!

כמובן ליהנות מהפירות שיצרת הן הילדים/המשפחה והן הבית.. הם- החיים!!

אז אם גם אתם מרגישים שבא לכם לחוות איתי תהליך של תכנון ועיצוב שבסופו תרגישו הילה ואושר בבית, תתקשרו אליי וניפגש..

כתיבת תגובה

תפריט נגישות